Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

Ketua Jabatan / Pegawai

dato mbs

 

Datuk Bandar

Y. Bhg. Dato' Haji Zazali Bin Salehudin
D.B.N.S, K.M.N

Tel - 06-7654765
Emel - zazali@mbs.gov.my


su

 

Setiausaha

Encik Mas Midyawan Bin Yahya
AMN, DNS/DPT

Tel - 06-765 4766
Emel - midyawan@mbs.gov.my


pkj

 

Pengarah Kejuruteraan

Encik Sabaruddin Bin Sulaiman
A.N.S, P.M.C

Tel - 06-7654515
Emel - sabaruddin@mbs.gov.my


pkw

 

Pengarah Kewangan

Puan Anizahaton Binti Kamaludin
A.N.S, P.M.C

Tel - 06-765 4365
Emel - anizahaton@mbs.gov.my


pkb

 

Pengarah Kawalan Bangunan

Puan Norriza Binti Mohd Sham

Tel - 06-765 4900
Emel - norriza@mbs.gov.my


jkp

 

Pengarah Khidmat Pengurusan

Puan Azura Binti Abu Hassan
P.J.K, P.M.C

Tel - 06-765 4767
Emel - azura@mbs.gov.my


ptm

 

Pengarah Teknologi Maklumat Dan Komunikasi

Puan Hanizah Binti Hassan
P.M.C, P.J.K

Tel - 06-765 4455
Emel - hanizah@mbs.gov.my


hanizam

 

Pengarah Undang-Undang Dan Penguatkuasaan

Encik Hanizam Bin Ahmad
P.M.C

Tel - 06-765 4585
Emel - hanizam@mbs.gov.my

penilaian

 

Pengarah Penilaian Dan Pengurusan Harta

Sr. Nor Zuliana Binti Abd. Manan

Tel - 06-765 4690
Emel - zuliana@mbs.gov.my


ppp

 

Pengarah Perancangan Dan Pembangunan

TPr. Haji Nazri Bin A. Ghani
P.M.C, P.J.K

Tel - 06-765 4200
Emel - nazrie@mbs.gov.my


lotfee

 

Pengarah Pembersihan Dan Kesihatan Persekitaran

Encik Mohd Lotffee Bin Abdullah
P.J.K

Tel - 06-7654260
Emel - lotfee@mbs.gov.my


jtl

 

Pengarah Taman Dan Landskap

LAr. Haji Nasiruddin Bin Ab Rahman
P.J.K

Tel - 
Emel - nasir@mbs.gov.my


jpmp

 

Pengarah Pembangunan Masyarakat Dan Pelancongan

Encik Saiful Azuar Bin Ahmad Jadi
P.M.C, P.J.K

Tel - 06-765 4320
Emel - saiful@mbs.gov.my


alias


Ketua Unit Komunikasi Korporat

Encik Alias Bin Mansor
A.N.S, P.M.C, P.J.K

Tel - 06-765 4768
Emel - alias@mbs.gov.my


ui

 

Ketua Unit Integriti

Puan Nor Mursydah Binti Chik

Tel -
Emel - mursydah@mbs.gov.my


 

Ketua Unit OSC

Puan Norita Binti Bakri

Tel - 06-765 4230
Emel - norita@mbs.gov.my


cob

 

Ketua Unit COB

Sr. Muhammad Suffian Bin Hj. Ali

Tel - 06-765 4750
Emel - suffian@mbs.gov.my


uad

 

Ketua Unit Audit Dalam

Puan Nurhidayah Binti Zainuddin

Tel - 06-765 4890
Emel - nurhidayah@mbs.gov.my

 

JABATAN KEJURUTERAAN

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah

Cawangan Nilai

Puan Rusyati Bt Mohd Yunus
P.M.C, P.J.K

Tel - 06-7989166
Emel - atie@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah

Ibu Pejabat
Encik Badrul Hisham Bin Haji Ayob

Tel - 06-7654516
Emel - badrul_hisham@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Penolong Pengarah
(Kawalan & Bangunan)

Encik Suhaimi Bin Alias
P.M.C, P.J.K

Tel - 06-7654517
Emel - suhaimi@mbs.gov.my

 
Pegawai MBS

Penolong Pengarah
(Projek & Lalulintas)

Puan Rosliza Binti Ruslin
 

Tel - 06-7654518

Emel - rosliza@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Penolong Pengarah
(Jalan & Saliran)

Encik Nuh Nurul Mushawwir
Bin Abdul Aziz

Tel - 06-7654520
Emel - nuh@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Penolong Pengarah
(Mekanikal)

Encik Muhammad Zaki Bin Mahussin
P.J.K

Tel - 06-7654971

Emel - zaki@mbs.gov.my

 
Pegawai MBS

Penolong Pengarah(Elektrikal)

Encik Muhammad Fadzly
Bin Md Yadzir

 

Tel - 06-7654522
Emel - mfadzly@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Jurutera(Elektrik)

Encik Muhammad Hanis Bin Ali




Tel - 06-7989168
Emel -

Pegawai MBS

Jurutera Awam

Encik Mohd Hafizal Bin Othman




Tel - 06-7989165
Emel - hafizal@mbs.gov.my

 
Pegawai MBS

Jurutera Awam
 

Encik Mohd Shawal Bin Mahmood


Tel - 06-7989169
Emel - shawal@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Penolong Pengarah (Bangunan)

Puan Nursyafiza Binti Dol Wahid


Tel - 06-7654519
Emel - syafiza@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Penolong Pengarah
(Ukur Bahan)

Puan Rozaimah Binti Mohd Jidin


Tel - 06-7654521
Emel - rozaimah@mbs.gov.my

 

JABATAN KEWANGAN

Timbalan Pengarah

Puan Ruhiyati Idayu
bt. Mohamad Jali (CA)


Tel - 06-765 4366
Emel - ruhiyati@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Akauntan

Tengku Zainul Bazliah
Binti Tengku Kamarudin


Tel - 06-7654367
Emel - bazliah@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Akauntan

Puan Mazni Binti Md Zain



Tel - 06-7654369
Emel - mazni@mbs.gov.my

 
Pegawai MBS

Akauntan

Puan Rahayu Binti Kamis​



Tel - 06-7989054
Emel - rahayu@mbs.gov.my

 

JABATAN KAWALAN BANGUNAN

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah

Puan Norhezlin Binti Amat



Tel -
Emel
 - hezlin@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Arkitek

Encik Hadzeeq Ekhwan Bin Radzali


Tel -
Emel
 - hadzeeq@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Arkitek

Encik Hassan Bin Saon



Tel -
Emel
 -

Pegawai MBS

Arkitek

Puan Nurul Farhana
Binti Abdul Rahim


Tel -
Emel
 - farhana@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Arkitek

Puan Nur Atiqah Binti Alit



Tel -
Emel
 -

 

 

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN

Pegawai MBS

Penolong Pengarah (Tadbir)


Encik Hairulazmi Bin Mohd Ali



Tel - 06-7654769
Emel - hairul@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Penolong Pengarah (Personel)


Puan Siti Zawani Binti Zainal



Tel - 06-7654770
Emel - zawani@mbs.gov.my

Pegawai MBS

-


Tel -
Emel
 -

 

JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN KOMUNIKASI

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah

 

Ts. Puan Farah Saffarizan
bt. Mohd Esa
P.M.C

Tel - 06-7654456
Emel - farah@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Teknologi Maklumat
 

Hajah Che Zaidah Binti Mohd Zulkifly




Tel - 06-7654457
Emel - zaidah@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Teknologi Maklumat
 

Puan Ezza Narziefa Binti Mohd Mokhnar



Tel - 06-7654458
Emel - ezza@mbs.gov.my

 
Pegawai MBS

Pegawai Teknologi Maklumat
 

Puan Nur Aqma Fasha
Binti Mohd Zaidin


Tel -
Emel -fasha@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Teknologi Maklumat
 

Encik Muhammad Zahid Bin Haji Zaidi



Tel -
Emel - zahid@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Teknologi Maklumat
 

Puan Siti Noorizati Binti Yahaya



Tel -
Emel
 - noorizati@mbs.gov.my

 
Pegawai MBS

Pegawai Teknologi Maklumat
 

Puan Faizah Binti Razaly


Tel - 06-7654462
Emel - faizah@mbs.gov.my

 

JABATAN UNDANG – UNDANG DAN PENGUATKUASAAN

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah 

Encik Saiful Bin Saadon


Tel - 06-7654586
Emel - saifulsaadon@mbs.gov.my

 

JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA

Pegawai MBS

Pegawai Penilaian

Encik Mohd Nafis Bin Mokhtar



Tel - 06-7654692
Emel - nafis@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Penilaian

Encik Abd. Razak Bin Mohd Haron



Tel - 06-7654691
Emel - razak@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Penilaian 

Puan Norhayati Binti Sulong
P.J.K


Tel - 06-7989036
Emel - harya@mbs.gov.my

 

JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah 


TPr. Mohd Daud Bin Ahmad

 


Tel - 06-7654201
Emel - daud@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Perancang Bandar
& Desa

Encik Syed Muhammad Fitri
Bin Syed Ismail

 

Tel - 06-7654202
Emel - syedmfitri@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Perancang Bandar
& Desa

Encik Muhammad Shahrir
Bin Ab Samit


Tel - 06-7989191
Emel - shahrir@mbs.gov.my

 

Pegawai MBS

Pegawai Perancang Bandar
& Desa

Puan Siti Zulaika Binti Nasir

 


Tel -
Emel -

JABATAN PEMBERSIHAN DAN KESIHATAN PERSEKITARAN

Pegawai MBS

Timbalan Pengarah


Tuan Haji Mohd Fadhil
Bin Haji Kamaruddin


Tel - 06-7989099
Emel - fadhil@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Kesihatan Persekitaran

Encik Muhammad Shahidan
Bin Rahim


Tel -
Emel - m.Shahidan@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Tadbir


Encik Mohd Izad Farhan
Bin Mohd Fauzi


Tel - 06-7654262
Emel - izad@mbs.gov.my

 

JABATAN TAMAN DAN LANDSKAP

Timbalan Pengarah Jabatan Taman & Landskap

Encik Mohammad Azli B. Mohd



Tel -
Emel - azli@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Pertanian


Cik Sabrina Binti Haji Othman



Tel - 06-7654942
Emel - sabrina@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Arkitek Lanskap


Encik Muhammad Syafiq
Bin Khairudin

Tel - 06-7989187
Emel - syafiqkhairudin@mbs.gov.my

 

JABATAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT DAN PELANCONGAN

Pegawai MBS

Pegawai Pelancongan

Encik Shamaruddin Bin Saidin



Tel - 06-7654323
Emel - shamaruddin@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Tadbir 

Encik Muhammad Taufiq Bin Bakri



Tel - 06-7989108
Emel - taufiq@mbs.gov.my

Pegawai MBS

Pegawai Tadbir

Encik Mohd Hashry
Bin Mohd Yaacob


Tel - 06-7654322
Emel - hashry@mbs.gov.my

 

UNIT KOMUNIKASI KORPORAT

Pegawai MBS

Pegawai Tadbir 

Puan Nabilah Binti Abu Talib


Tel -
Emel - nabilah@mbs.gov.my

 

UNIT INTEGRITI

Pegawai MBS

Pegawai Tadbir 

Encik Muhamad Shahizad Bin Saleh


Tel -
Emel - shahizad@mbs.gov.my

 

UNIT OSC

-

-


Tel -
Emel -

Pegawai MBS

Pegawai Perancang Bandar
& Desa

Puan Siti Saufia Binti Abdul Haddi

 

Tel -
Emel - saufia@mbs.gov.my

 

UNIT COB

-

-


Tel -
Emel -